Comentarii
Dacă serverul curent nu funcționează, încearcă unul dintre serverele de mai jos.
A Tale of Shemroon
5.6
102 min
Urmărește A Tale of Shemroon pe Seriale Online - După moartea prematură a mamei sale, Amir, care își vede tatăl ca fiind singurul responsabil pentru viața lor distrusă, este disperat să părăsească casa familiei și să-l ia pe Ali, fratele său mai mic. Profitând de conexiunile sale cu tineretul de aur din Teheran, el se angajează într-o afacere profitabilă. Dar, într-o noapte, o simplă livrare se transformă în haos și îi răstoarnă destinul celor doi frați.
Gen:
Dramă
Lansare:
2023-02-22
Distribuție:
Behzad Dorani
Tag-uri:
Urmărește A Tale of Shemroon online gratis,
A Tale of Shemroon online subtitrat gratis,
Unde se poate urmări A Tale of Shemroon,
A Tale of Shemroon film online gratis subtitrat in romana,
A Tale of Shemroon online gratis hd
Comentarii
Autentifică-te ca să lași un comentariu.
Încă nu există comentarii. Fii primul care comentează!
