Comentarii
Dacă serverul curent nu funcționează, încearcă unul dintre serverele de mai jos.
Below Deck Sailing Yacht Sezonul 3 Episodul 3
7.4
43 min
Vezi online Below Deck Sailing Yacht Sezonul 3 Episodul 3
- După o noapte sălbatică, echipajul lui Parsifal III, cu mahmureală, începe să pună la punct piesele nopții în timp ce se pregătesc pentru al doilea charter al sezonului. Tensiunile ating un punct culminant în departamentul interior când Gabriela și Ashley nu pot ajunge la un acord cu privire la cine este responsabil, forțând-o pe Daisy să intervină. Tom găsește din ce în ce mai greu să își găsească locul pe punte și în relația cu Ashley. Când un grup de oaspeți care revin la charter urcă la bordul navei, cerințele lor ridicate și temperamentul rapid îi lasă pe bucătarul Marcos și pe Daisy să se simtă pierduți pe mare.
Țară:
United States of America
Gen:
Reality-show
Data difuzării: 2022-03-07
Etichete:
Urmărește Below Deck Sailing Yacht Sezonul 3 Episodul 3 online subtitrat gratuit,
Below Deck Sailing Yacht Sezonul 3 Episodul 3 online gratuit,
Unde poți urmări Below Deck Sailing Yacht Sezonul 3 Episodul 3,
Below Deck Sailing Yacht Sezonul 3 Episodul 3 gratis online subtitrat in romana,
Below Deck Sailing Yacht Sezonul 3 Episodul 3 gratis online,
Comentarii
Autentifică-te ca să lași un comentariu.
Nu există comentarii încă. Fii primul care comentează!
