Comentarii
Dacă serverul curent nu funcționează, încearcă unul dintre serverele de mai jos.
Ancient Aliens Sezonul 22 Episodul 11
7
42 min
Vezi online Ancient Aliens Sezonul 22 Episodul 11
- Dezvoltarea rapidă a inteligenței artificiale a făcut din aceasta un instrument puternic pentru istorici și arheologi. Dar ar putea, de asemenea, să dezvăluie dovezi ale unei prezențe extraterestre pe Pământ?
Țară:
United States of America
Data difuzării: 2026-07-09
Distribuție:
Robert Clotworthy, Giorgio A. Tsoukalos, Ariel Bar Tzadok, Jonathan Young, David Childress, Erich von Däniken, Linda Moulton Howe
Etichete:
Urmărește Ancient Aliens Sezonul 22 Episodul 11 online subtitrat gratuit,
Ancient Aliens Sezonul 22 Episodul 11 online gratuit,
Unde poți urmări Ancient Aliens Sezonul 22 Episodul 11,
Ancient Aliens Sezonul 22 Episodul 11 gratis online subtitrat in romana,
Ancient Aliens Sezonul 22 Episodul 11 gratis online,
Extratereştri Antici Sezonul 22 Episodul 11 online subtitrat
Comentarii
Autentifică-te ca să lași un comentariu.
Nu există comentarii încă. Fii primul care comentează!
